Karol Steampunk

Description:

Wiek: 18
Zajęcie: Praca dla HC, ale obecnie jest to urlop.
Karol_S.jpg

Bio:

Historia postaci: Urodzony daleko w górach CN na jednej z podróży Steampunków. Pałał miłością do broni palnej, już od lat niemowlęcych. Gdy nauczył się chodzić, “strzelał” z palców. W podstawowej szkole pisał miliony opowieści o przygodach, agentach i demonach, które pomagały dobru, przez te opowiadania niektórzy ludzie z niego drwili. W średniej szkole postanowił, że będzie łowcą przygód. Po długim szkoleniu przez rodzinę wyruszył do centrum Calinn Noit. Początek chłopaka był luksusowy, znalazł los na loterii i wygrał 10 000 000 bł (milion złotych). Co pozwoliło mu żyć w luksusie i rozwijać swoje umiejętności. Jednakże pieniądze szybko się kończyły, a młodzieniec nie chciał zostać na lodzie, postanowił więc zainwestować całą swoją kasę w różne instytucje. Nie wyszedł na tym stratnię, wręcz przeciwnie, zarobił drugie tyle. Z powodu wpływów, do dołączenia zmusiło go ZZS. Szkoliło go na zawodowego szpiega, w tamtej agencji także poznał Lukrecję i Wiolę, jedynego ludzkiego cienia. Odszedł przed ostatnią inicjacją, przed zostaniem fanatycznym szpiegiem. Uciec z organizacji nie było łatwo, ale jemu udało się zatrzeć wszelkie informacje o miejscu zamieszkania i reszcie cennych danych.
Gdy miał już kupę kasy i ZZS na karku, chciał spełnić swoje młodzieńcze marzenie i wstąpił do HC. Jedną z jego pierwszych prac było udanie się w poszukiwaniu Archiwum wraz ze swoim towarzyszem, Adrulu.(edytowane)
Podczas tej przygody Karol poznał Remka, z którym później się zaprzyjaźnił.
Pewnego dnia podczas odpoczynku w strefie nieumarłych spotyka potężnego czarodzieja. Mag ten domagał się pojedynku, na co chłopak się zgodził. Okazało się, iż człowiek za pomocą potężnej magii przedwiecznych ożywił jego starego przyjaciela. Po długiej i męczącej walki przyjaciół, agent HC przekonuje kumpla, by postawił się swojemu ożywicielowi, po czym razem wyprawiają go na drugi świat.
Przeniósł się do innego wymiaru i jego towarzysze musieli go ratować, właśnie w tej operacji Pan Lokomotywa stracił żyję jednakże zabijac jednego z 5 szefów MO. I tam mieszkali przez długi czas, dopóki w Operacji: Pociag donikąd nie przegnano ich. Chłopak długo próbował pogodzić się ze śmiercią jego szefa, ale nigdy mu się tak do końca to nie udało. Pewnego razu odwiedzając rodzinę zauważył że powrót w rodzinne strony to pułapka MIke’a, Szefa MO i Kara próbowali go zabić. Co ciekawsze stał za tym ożywiony Pan Lokomotywa – cała historia jego jest jednak bardzo długa więc w skrócie: jego próba przejęcia świata się nie udała, jednakże nie chodziło tutaj o to. On go uratował, powracając przed śmiercią zamienił jeszcze z chłopakiem parę słów po czym odszedł na zawsze w pustkę. Agent pochował Lokomotywę na cmentarzu bohaterów, nikt nie pamiętał jego złej strony… może to i lepiej. Karol i Kiria Arnold zaczeli życ razem. Minął jednak miesiąc i zaczeli mieć problemy związane z niebezpiecznym stylem pracy, kłótniami i postanowili zyć w separacji.

Karol Steampunk

PiL2 plminerkarol51