PiL2

Sesja główna kanoniczna #3 IS1 (S1.5)

Po dwóch dniach, do obozu w biały dzień nagle dociera zraniona Anna, która z trudem utrzymuje się na swoim wierzchowcu. Po zobaczeniu tego, Murasa od razu rzucił się, by móc pomóc jej z raną, jaką było postrzelenie strzałą. Po opatrzeniu rany, opowiedziała ona mu odnośnie ataku na zachodni obóz za sprawą Irrehos. W tle, spotkali oni starą przyjaciółkę z dzieciństwa Murasy, córkę lidera południowego obozu – Alicję. Dziewczyny jak się okazały, nie zaczęły ze sobą się najlepiej dogadywać. Alicja po paru chwilach ruszyła z oddziałem harrenemów, zaś Murasa i Anna polecieli tam na smoku. Na miejscu znaleźli oni zagubionego Leoryka, który zdawał się przebywać z Evelyn, w tle niedługo potem znalazł się też i Artur. Po niedługiej rozmowie, ruszyli oni w stronę przeciwnika, na bój.

Po dotarciu wschodniego oddziału, niemalże bezproblemowo udało się zwyciężyć nad dezerterami. Wtedy to ponowił się konflikt między Anną, a Alicją, który znów na całe szczęście skończył się bez jakichkolwiek przepychanek. Wtedy też zawiązała się rozmowa odnośnie mocy Anny, która zdawała się mocno zaniepokoić Murasę. Po skończeniu rozmowy, cała grupa rozdzieliła się, udając się w swoje strony. Wtedy to też Artur razem z Murasą postanowili pójść do karczmy, w celu rozróżnienia się po ciężkim dniu.

Comments

Zorrozo

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.