PiL2

Sesja główna kanoniczna #4 IS1 (S1.5)

Parę godzin później, Anna odwiedziła tą dwójkę w czasie ich pobytu w karczmie. Jak się okazało, przyszła powiedzieć Murasie, że pewien członek rady pragnie się z nim widzieć. Początkowo niechętnie nastawiony do odwiedzenia reprezentanta rady, Murasa ruszył w końcu tam. Postać opowiedziała chłopakowi, że jego brat ma dla niego ważną informację oraz chciał, by ten wyruszył do niego razem z Anną. Nie czekając zbyt długo, udał się do niej, po czym wyruszyli oni w kierunku wschodniego obozu. Po wejściu do sali lidera Shuna, doszło do krótkiego monologu odnośnie starego przyjaciela Murasy, jakim był Leonardo. Mężczyzna zasugerował też tej dwójce, że doszło do zabójstwa Alicji, co wywołało niemałe zdziwienie u nich.

Po wyjściu z budynku, czujny Murasa zauważył dziwne zachowanie od strony jego towarzyszki. Zdawał się mieć omamy oraz bełkotać coś niezrozumiale, posiadając przy tym też sporą gorączkę. Przestraszony, postanowił udać się z nią po Artura, z którym niedługo potem wyruszyli w kierunku lasu, do znajomego [przez Artura] pustelnika, niejakiego Malcolma. Mężczyzna zgodził się pomóc z jej dolegliwościami, po czym przygotował dla niej lekarstwo, które potem podał jej. Aktualnie dwójka nastolatków czeka na rozwój wydarzeń.

Comments

Zorrozo

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.