PiL2

Sesja główna kanoniczna #9 IS1 (S1.5)

Po paru godzinach, jeden z członków rady, Zen, postanowił odwiedzić Murasę w celu sprawdzenia co z Anną. Zaskoczył go widok chłopaka w amoku swojej mutacji oraz fakt, że nigdzie nie można było znaleźć dziewczyny. Próbował porozmawiać on z nim, jednak dowiedział się zbyt mało istotnych szczegółów z powodu chaosu w głowie nastolatka oraz błyskawicznego zapomnienia coraz większej ilości wspomnień z jego pamięci. Nieoczekiwanie, starzec zauważył przerażonego pupila Anny, smoka Kuro, który miał na sobie krew. Nie myśląc zbyt długo, mężczyzna ruszył na poszukiwanie dziewczyny razem z nie do końca świadomym wydarzeń Murasą.

Po jakimś czasie, udaje im się dotrzeć do miejsca, w którym smok był zmuszony zostawić swą panią. Wokół niej znajdował się tłum przerażonych chłopów i bab, którzy wręcz bali się do niej podejść. Starzec nie czekając, zabrał ją do domu Murasy, gdzie opatrzył jej rany. Dziewczyna została do końca nieprzytomna. Mężczyzna dał radę po tym wszystkim chłopakowi, żeby pozostał jak najbliżej niej, po czym zostawił ich samych. Murasa ze zmęczenia chwilę przed jego wyjściem usnął.

Niedługo, Zen wkroczył do sali w której znajdował się zajęty czytaniem czegoś Shun. Były to dokumenty, a dokładniej raport odnośnie jakiejś sprawy. Starzec ostrzegł go, by przestał on prowadzić swą politykę oraz zagroził, że jeśli ludzie wschodniego obozu byli powikłani z atakiem na Annę, to będzie zmuszony go ukarać. Shun zdawał się niezbyt nim przejmować, po czym odprawił go z kwitkiem. W głębi serca był jednak rozbawiony do granic możliwości, gdyż wie o właściwościach Anny oraz do zależności między barierą, a jej życiem. Tak samo wręcz oczekuje na poznanie tożsamości sprawcy ataku, podejrzewając Białych (Irrehos), którzy by najzwyczajniej w świecie poznali tą tajemnicę.

Comments

Zorrozo

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.